2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Lublin
Bartłomiej z Grupy RBR
Dodane Dzisiaj o 10:57

Specjalista ds. zakupów/importu | Spedytor

Wynagrodzenie

4 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy szukamy kolejnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. zakupów/Spedytora!

Mile widziane absolwenci kierunków związanych z logistyką, ekonomią, spedycją, transportem.

  • Forma umowy: Umowa o pracę/ Umowa zlecenie (do wyboru)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżka po I miesiącu pracy - podstawa + premia

Na początku jeszcze kilka słów o PoYerbani.pl

Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate i liderem sprzedaży internetowej.

Dołącz do nas i razem z nami realizuj misję dostarczania najwyższej jakości naturalnych produktów z różnych zakątków świata, tak, by stały się powszechne i dostępne dla każdego bez najmniejszych ograniczeń! Podejmiesz się tej misji razem z nami?

  • posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale zakupów/importu/spefycji

  • lubisz zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności, a każde zadanie traktujesz jako ciekawe wyzwanie

  • pisanie e-maili czy od czasu do czasu rozmowa w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu (słówek branżowych nauczysz się przy okazji :))

  • wiesz na czym polegają negocjacje i lubisz negocjować z drugą osobą

  • cechuje Cię precyzja oraz samokontrola jakości wykonywanej pracy

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • posiadasz analityczny umysł (bierzesz pod uwagę i potrafisz łączyć różne aspekty, z których wyciągasz właściwy wniosek)

  • lubisz pracować z dokumentacją

  • nie jest Ci obca obsługa komputera i pakiet Office (głównie Excel)

  • jesteś osobą, która potrafi zarządzać sobą w czasie, a także pracować w zespole

W praktyce Twój zakres obowiązków będzie obejmować:

  • zarządzanie procesami zakupowymi (planowanie, składanie zapytań ofertowych i zamówień, monitorowanie, organizacja dostaw)

  • wypracowywanie warunków współpracy z dostawcami - negocjowanie cen i terminów płatności

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi , a także poszukiwanie nowych dostawców (czekamy na Twoją inicjatywę i pomysły!)

  • zapewnienie i utrzymanie wymaganych stanów magazynowych poprzez bieżące monitorowanie stanu zapasów, poziomu sprzedaży

  • kontrolowanie przepływu dokumentacji i ich poprawności (dostarczanie dokumentów do odpraw celnych oraz współpraca przy organizacji transportu do magazynu z firmami spedycyjnymi)

  • weryfikacja i monitoring kosztów i faktur związanych z zamówieniami,

  • współpraca z innymi działami w firmie

Gwarantujemy Ci:

  • Przyjazne, pełne wdrożenie w szeregi naszej firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku

  • Elastyczny start rozpoczęcia pracy w godzinach 07:00 – 09:30

  • Sprzęt niezbędny do realizacji zadań

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • Duży bezpłatny parking dla pracowników

  • Coroczną imprezę integracyjną oraz świętowanie Twoich urodzin

  • Nielimitowany dostęp do najpyszniejszej yerba mate w naszym układzie planetarnym oraz pysznej, świeżej kawy ;)

Miejsce pracy - jesteśmy tutaj: tiny.pl/9vjrz - 3 minuty jazdy samochodem wjeżdżając do Świdnika od ul. Mełgiewskiej) Koło nas znajduje się przystanek - Nadleśnictwo Świdnik (połączenie z autobusem nr 5 oraz busami Lublin - Świdnik. Od przystanku autobusowego do naszego biura dzieli Cię zaledwie 8 minutowy spacer.

Jeśli spełniasz warunki, wyślij nam swoje CV, a zamiast listu motywacyjnego napisz kilka zdań o sobie i o tym, dlaczego mielibyśmy Cię zatrudnić.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725

Informujemy, że w przypadku złożenia aplikacji, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę RBR Sp. z o.o., ul. Skośna 11b, 21-040 Świdnik jako Administratora danych, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą przetwarzania Państwa danych będą przede wszystkim: (i) w przypadku ubiegania się o umowę o pracę - obowiązujące przepisy prawa, w tym przepisy Kodeksu pracy oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c),a) RODO), (II) w przypadku gdy preferowaną formą zatrudnienia jest umowa cywilnoprawna - podjęcie działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b),a) RODO). Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO), prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO), prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją wobec przetwarzania Państwa danych, w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych zawarte są w Klauzuli informacyjnej dostępnej na naszej stronie www.gruparbr.pl/rodo-uopiuc-p/

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 707907453