Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Pomorskie
  6. Zakupy - Słupsk
Dodane 11 sierpnia 2022

Specjalista ds. zakupów - Kupiec w branży spożywczej

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Słupsk, Pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

W Perla Polska tworzymy zespół europejskiego lidera na rynku smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję. Naszą pasją i prawdziwą specjalnością są hummus, antipasti, sałatki, wrapy, dania z owoców morza i dania gotowe. Mimo, że jesteśmy na stołach konsumentów niemal całej Europy to firma nadal zachowała swój rodzinny charakter. Po prostu wiemy, że tworzenie zdrowego jedzenia to sztuka wymagająca równowagi w każdej dziedzinie życia.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. zakupów - Kupiec w branży spożywczej

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Firma zapewnia bezpłatny transport ze Słupska i Głobina.

Zadania:

  • realizacja procesów zakupowych,
  • współpraca z międzynarodowymi dostawcami surowców
  • negocjowanie warunków handlowych oraz warunków dostaw
  • określanie zapotrzebowania na surowce ustalanie i kontrolowanie harmonogramu dostaw
  • zapewnienie odpowiedniego zapasu produktów w celu zabezpieczenia ciągłości produkcji
  • selekcja, wybór oraz ocena nowych dostawców

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia zakupowego w branży spożywczej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość programu z pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji krótko, średnio oraz długoterminowych strategii zakupowych
  • komunikatywność i asertywność
  • umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji
  • umiejętność analitycznego interpretowania danych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu
  • dużą samodzielność

Firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

ID: 742225540
User avatar

Perla Polska

Member Since lipiec 2014
Ostatnio online dziś o 05:58

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?