Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Lubuskie
  6. Zakupy - Krosno Odrzańskie
Dodane 05 stycznia 2023

Specjalista ds. zakupów i logistyki

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Krosno Odrzańskie, Lubuskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Firma z ponad 25 - letnim doświadczeniem w produkcji mebli tapicerowanych, poszukuje osób gotowych na nowe wyzwania i dołączenia do zgranego zespołu.

Jeśli szukasz stałej i stabilnej pracy z możliwościami rozwoju, pisz już dziś.

Szukamy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie

Zakres obowiązków:

·       realizacja zakupów operacyjnych i strategicznych

·       nadzorowanie terminowej realizacji zamówień surowców

·       współpraca z dostawcami i producentami na rynku krajowym i międzynarodowym

·       kontrola stanów magazynowych (nadwyżki, potrzeby bieżące, braki)

·       obsługa dok. magazynowych: PZ, WZ, MM

·       pozyskiwanie nowych dostawców

·       wspieranie działań zespołu logistycznego

Wymagania:

·       doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

·       znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym;

·       bardzo dobra znajomość programu Excel

·       umiejętność posługiwania się systemami ERP

·       umiejętność poszukiwania, nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, prowadzenie negocjacji

·       komunikatywność, skrupulatność i umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu

·       nastawienie się na poszukiwanie coraz to lepszych rozwiązań i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

·       możliwość rozwoju zawodowego

·       atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz z doświadczeniem i stażem pracy

·       elastyczne podejście do oczekiwań kandydata

·       fundusz socjalny

·       premia za brak absencji

·       premia za staż

·       ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

ID: 801224957

Polset Meble

Member Since wrzesień 2017
Ostatnio online w dniu 01 lutego 2023

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?