1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Kujawsko-pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Toruń

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 06 maja 2021

Specjalista ds. utrzymania systemów IT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

W chwili obecnej do naszej Spółki Erbud Shared Services poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

·       Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu klasy ERP

·       Tworzenie i aktualizacja raportów w systemie klasy ERP

·       Współpraca z dostawcami oprogramowania przy realizacji nowych funkcjonalności, aktualizacji i bieżącym utrzymaniu aplikacji

·       Analiza wymagań w projektach dotyczących rozwiązań informatycznych

·       Opiniowanie rozwiązań pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa

·       Merytoryczna jakość realizowanych projektów

·       Szkolenie użytkowników i prezentowanie właściwości oprogramowania

·       Bieżące wsparcie użytkowników systemów w zakresie przyjmowania uwag, sugestii – koordynowanie współpracy pomiędzy użytkownikami systemów a dostawcami oprogramowania

·       Tworzenie dokumentacji użytkowej

Oczekiwania:

·       Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie IT

·       Doświadczenie w utrzymaniu i administracji systemów klasy ERP po stronie organizacji

·       Znajomość systemów i sieci komputerowych

·       Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz szkoleń

·       Umiejętność budowania relacji z wewnętrznymi partnerami biznesowymi

·       Myślenie analityczne

·       Orientacja biznesowa

·       Profesjonalizm i zaangażowanie w realizacji zadań

·       Wysoka kultura osobista

·       Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Księgowości

Oferujemy:

·       Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

·       Stabilność zatrudnienia

·       Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych)

·       Możliwość rozwoju zawodowego

Ewelina

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 671665421