1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Inowrocław

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 13 maja 2021

Specjalista ds. Technicznych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja robót usługowych;
  • Współpraca z przedstawicielami Zleceniodawcy, w celu określenia dokładnego zakresu prac i prawidłowego rozliczenia wykonanych robót;
  • Planowanie organizacji pracy oraz nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem urządzeń i narzędzi specjalistycznych, służących do realizacji zadań serwisowych;
  • Zdobywanie i realizacja nowych zleceń.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid).

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku mechanika lub pokrewne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży energetycznej i/lub przemyśle;
  • Uprawnienia E i D dla 2 grupy urządzeń energetycznych;
  • Umiejętność kosztorysowania i tworzenia ofert;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Grupa ERBUD

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 673220401