Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Śląskie
  6. Rekrutacja - Dąbrowa Górnicza
Dodane 29 listopada 2021

Specjalista ds. Szkoleń i Rekrutacji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o. o. jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. Grupa SK składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK. Firma produkuje m.in. separatory do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlacze obrazów i urządzenia informatyczne. Planujemy stać się liderem na światowym rynku elektroniki i materiałów informacyjnych poprzez zwiększenie swojej konkurencyjności w obecnej działalności, w tym LiBS i FCW (Flexible Cover Window).

Od naszych pracowników oczekujemy silnej motywacji do osiągania najwyższych celów, śmiałości w przełamywaniu istniejących ram oraz chęci do rozwijania własnych kompetencji. W SK dzielimy się naszymi poglądami oraz prowadzimy otwartą dyskusję, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby stać się częścią nowego projektu w Dąbrowie Górniczej. Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć to przedsięwzięcie oraz pracować w firmie, która będzie liderem na światowym rynku LiBS, to zachęcamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z procedurą i potrzebami szkoleniowymi;
  • Współpraca z firmami szkoleniowymi;
  • Opracowanie materiałów szkoleniowych i prezentacji;
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń wewnętrznych;
  • Kompleksowe zarządzanie projektami rekrutacyjnymi na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla;
  • Monitorowanie trendów rekrutacyjnych na rynku i usprawnianie procesu rekrutacji;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR;
  • Angażowanie się w życie firmy i współtworzenie jej pozytywnego wizerunku na zewnątrz (Employer Branding);
  • Tworzenie raportów i zestawień, przygotowywanie dokumentacji;
  • Dbanie o dobry przepływ komunikacji wewnętrznej w Firmie.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia);
  • Znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych i szkoleniowych;
  • Umiejętność samodzielnej realizacji projektów z obszaru „miękkiego HR”;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Znajomość programu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook itp.);
  • Wymagane jest CV w języku angielskim.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów wymieniony poniżej
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, nauki nowych umiejętności, zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji
  • Praca w dynamicznym, interesującym środowisku pełnym wyzwań w rozwijającej się firmie
  • Indywidualne stanowisko pracy zapewniające wpływ na budowanie zespołu oraz na nowo tworzące się środowisko pracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazna atmosfera

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • transport pracowniczy
  • stołówka pracownicza/karta lunchowa
  • elastyczne godziny (pracownicy biurowi)
  • przyjazna atmosfera
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • możliwość rozwoju osobistego
  • dofinansowanie do telefonu
  • premie roczne lub półroczne
  • dodatek do paliwa dla managerów
  • PPK
  • podwyżki roczne
  • nagrody okazjonalne
  • dodatek do pracy zmianowej
  • bonus świąteczny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 717220321