2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży w sklepie stacjonarnym SFD

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawa

Specjalist(k)a ds. sprzedaży w sklepie stacjonarnym SFD WEJHEROWO.

SFD WEJHEROWO poszukuje osoby na stanowisko specjalistki lub specjalisty ds. sprzedaży w sklepie stacjonarnym! Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś osobą komunikatywną i energiczną? Nie jest Ci obca praca z klientem? Jesteś entuzjast(k)ą zdrowego trybu życia, sportu i dietetyki lub pielęgnacji ciała i twarzy? Dowiedz się więcej, wyślij CV i stań się częścią naszego zespołu!

Lokalizacja pracy: WEJHEROWO

Twoje główne zadania

Jak będzie wyglądała Twoja praca?

  • Aktywna sprzedaż i kompleksowa obsługa klienta,

  • Obsługa social mediów Facebook, Instagram, Wizytówka Google

  • profesjonalne doradztwo w kwestii oferowanych produktów,

  • obsługa kasy fiskalnej i systemu sprzedażowego,

  • ciągłe pogłębianie wiedzy na temat suplementów i zdrowego trybu życia

Inne obowiązki

  • Dbanie o wizerunek sali sprzedaży,

  • Dbanie o ekspozycję oraz aktualizację cen,

  • Uzupełnianie towaru oraz układanie towaru na półkach według standardów firmy,

  • Kontrola dat ważności,

  • Przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji,

  • Organizacja konkursów oraz promocji związanych z ważnymi wydarzeniami,

Oferujemy

  • Miesięczną pensję w wysokości 3500zł – 5000 zł brutto (w zależności od doświadczenia),

  • premie uznaniowe przyznawane na jasno określonych zasadach.

  • stabilne warunki zatrudnienia.

Dodatkowo możesz liczyć na...

  • Profesjonalne wsparcie we wdrożeniu oraz obowiązkach służbowych,

  • Dobrą atmosfere w pracy.

  • Zniżki na oferowany asortyment.

Poszukujemy osoby, która…

  • Potrafi się świetnie komunikować,

  • posiada wiedzę lub interesuje się tematyką dietetyki i odżywiania człowieka, suplementów diety i/lub kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy,

  • wykazuje się chęcią i gotowością do nauki, a także inicjatywą oraz zaangażowaniem,

  • posiada umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

  • wykazuje się odpowiedzialnością, sumiennością oraz dokładnością w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • jest dyspozycyjna w godzinach otwarcia sklepu w dni robocze (9-19) oraz w soboty w godzinach (9-18),

Twoimi atutami będą również…

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży detalicznej,

  • dobra znajomość pakietu Office,

  • wykształcenie medyczne lub pokrewne (w szczególności dietetyk, technik farmacji, trener personalny itp.),

  • otwartość na innowacje i niestandardowe metody pracy,

  • doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych. (warunek konieczny)

Prześlij CV i dołącz do nas! Uwaga - prosimy o przesyłanie CV tylko w formacie pdf.

Prześlij CV razem ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Mile widzianym dodatkiem do aplikacji będzie list motywacyjny.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 811871592