1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Mazowieckie
  5. Obsługa klienta / call center - Warszawa
  6. Obsługa klienta / call center - Bemowo
Dodane November 22, 2020

Specjalista ds sprzedaży w salonie Premium Canal+ Warszawa Bemowo

  • 3 000 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Platforma CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz

prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne,

kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

Platforma CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może

korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych

potrzeb.

TWOJE ZADANIA

- realizacja planów sprzedaży

- sprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży CANAL+

- obsł-uga Klientów zgodnie ze standardami CANAL+

- stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach CANAL+ i konkurencji

- bieżące monitorowanie stanów magazynowych

NASZE OCZEKIWANIA

- chęć rozwoju umiejętności oraz kompetencji sprzedażowych

- optymizm i pozytywne nastawienie do pracy

- umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów

- zainteresowanie nowymi technologiami

OFERUJEMY

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- dodatkowe benefity w postaci pełen pakiet Canal+

- liczne konkursy sprzedażowe

- pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych przez Call2me z siedzibą w Żyrardowie, 1 maja 43, zawartych w przekazanym CV na

potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji oraz dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych “”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

ID: 642327389Zgłoś

Marcin

Ostatnio online wczoraj o 3:49 PM