1. Strona główna
  2. Praca
  3. Przedstawiciel handlowy
  4. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  5. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  6. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 22, 2021

Specjalista ds. sprzedaży usług HR -wymagane min. 2 lata doświadczenia

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Rozwijaj się pracując z najlepszymi!

Masz doświadczenie w sprzedaży usług dla klienta biznesowego? Szukasz pracy, która da Ci stabilne zatrudnienie w dłuższej perspektywie? Idealnie trafiłeś/aś!

Jeśli chcesz sprzedawać i rozwijać się w tym zakresie dołącz do zespołu ekspertów Randstad we Wrocławiu!

oferujemy

  • umowę o pracę – długofalowa współpraca;
  • wynagrodzenie 2-składnikowe (podstawa plus premia uzależniona od Twojej efektywności);
  • atrakcyjny pakiet benefitów;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i warsztaty;
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego od pierwszego dnia pracy;
  • możliwość rozwoju i nauki w doświadczonym zespole sprzedażowym.

zadania

  • walidacja potencjału rynku;
  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami;
  • tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży (sprzedaż usług z zakresu rekrutacji stałych i tymczasowych na podległym regionie, analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedażowych);
  • utrzymywanie relacji biznesowych;
  • dopasowanie oferty do aktualnych potrzeb potencjalnych klientów.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w call center lub w sprzedaży;
  • czynnego prawo jazdy kat. B;
  • swobody w nawiązywaniu nowych relacji;
  • nieograniczonych pokładów energii i determinacji w dążeniu do celu.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 655482971Zgłoś