1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Łódzkie
  5. Obsługa klienta / call center - Łódź
  6. Obsługa klienta / call center - Śródmieście
Dodane April 05, 2021

specjalista ds. sprzedaży, umowa o pracę, telefon i samochód służbowy

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Praca z klientem daje Ci satysfakcję? Lubisz wymieniać doświadczenia, dzielić się wiedzą rynkową?

Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole łódzkim czeka na energicznych i samodzielnych sprzedawców!

Udowodnij światu, że kompetencje miękkie to twarda podstawa zawodowego sukcesu!

oferujemy

  • pracę u lidera w branży HR
  • świetną lokalizację biura -  centrum Łodzi
  • wynagrodzenie 2-składnikowe (podstawa + premie kwartalne)
  • stabilne zatrudnienie - pełny etat i umowę o pracę na okres próbny a następnie na czas nieokreślony
  • zawsze wolne weekendy!
  • przyjazną atmosferę w pięcioosobowym zespole
  • pracę w godzinach 9-17
  • telefon, laptop, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • liczne benefity: (m.in. darmowe aplikacje: multisport, ebooki, nauka języka angielskiego w apce)
  • rozwój Twoich kompetencji (szkolenia do roli trenera sprzedażowego, szkolenia e-learningowe, ciekawe casy z rynku)

zadania

  • aktywna sprzedaż usług HR - sukcesywne powiększanie portfolio Klientów
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • codzienny kontakt z potencjalnymi klientami - telefoniczne działania inicjujące
  • samodzielne, bezpośrednie lub on-line spotkania biznesowe
  • dopasowanie oferty handlowej, warunków i umów do aktualnych potrzeb potencjalnych Klientów
  • rozwijanie komunikacji i Twojej marki osobistej w Social Media
  • korzystanie z nowych technologii do wyszukiwania Klientów

oczekujemy

  • min. dwuletniego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
  • pasji do działań sprzedażowych oraz głodu sukcesu
  • ciekawości rynku i wykorzystywania potencjału rynku przy wykorzystaniu Twojego potencjału!
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 664454603Zgłoś