1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Warszawa
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Ursynów
Dodane 02 czerwca 2021

Specjalista ds. sprzedaży TSL

  • 5 500 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

• aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów,

• wsparcie w procesie pozyskiwania klientów FTL,

• aktywna praca z zespołem, przekazywanie wizji projektu i strategii jego rozwoju.

Wymagania:

doświadczenie w branży TSL - warunek konieczny,

• umiejętność pozyskiwaniem klientów w spedycji w zakresie nisko tonażowego i wielotonażowego transportu drogowego w krajach UE,

• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

• mile widziana baza klientów-spedytorów i przewoźników w krajach UE.

Oferujemy:

• umowę o prace na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,

• atrakcyjne wynagrodzenie od 1.200 Euro

• premie 3% - 15% od zamkniętych transakcji

• prace w miłym i profesjonalnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015

xxx xxx xxx

ID: 681451683Report this ad