2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 24 lipca 2024

Specjalista ds. sprzedaży ABLER TORUŃ

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ogólnopolski lider i dostawca materiałów dla meblarstwa oraz wykończenia wnętrz w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego oddziału w Toruniu osoby na stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

  • stacjonarna obsługa klientów detalicznych

  • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizowanie planów sprzedaży

  • aktywne doradztwo

  • monitorowanie rynku, działań konkurencji

  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta

  • doświadczenie w branży wykończenia wnętrz mile widziane

  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność, dyspozycyjność

  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • prywatną opiekę medyczna

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą serwisu OLX z dopiskiem „Specjalista ds. sprzedaży TORUŃ”.

Informujemy, że aplikacje bez załączonej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane.  Za wszystkie przesłane aplikacje – dziękujemy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABLER Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 177A w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie poprzez dodanie dodatkowego oświadczenie, np. o podanej poniżej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABLER Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 177A, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem danych jest Abler Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 177A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnych rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 641184980