1. Strona główna
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa
  4. Targówek

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane March 29, 2021

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - praca pon.-pt. 8:00-16:00

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Witamy serdecznie,

Ogólnopolska firma, niekwestionowany lider w branży obsługi nieruchomości, działająca na rynku od 10 lat, zatrudni pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Oferujemy:

- umowę o pracę

- jasny i przejrzysty system finansowy pozwalający na wysokie zarobki

- bardzo dobre warunki finansowe - wynagrodzenie stałe; wysoka premia uzależniona od wyników (średnie zarobki w naszej firmie na tym stanowisku to ok. 4 000 zł miesięcznie netto)

- pracę w dogodnych godzinach - od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku, wszystkie weekendy wolne

- kartę Multisport

- dodatkowy system motywacyjny

- pracę w młodym, entuzjastycznym zespole

- uczciwe i partnerskie podejście do wszystkich Pracowników

- profesjonalne oraz kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Zadania:

- telefoniczna obsługa klientów Firmy w naszym biurze na Bródnie

- utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami

- przygotowywanie ofert handlowych

- profesjonalne prezentowanie klientom usług firmy

Szukamy osób:

- z doświadczeniem w sprzedaży

- odpowiedzialnych za powierzone obowiązki

- pewnych siebie, chcących pracować przy obsłudze klienta

- lubiących rozmawiać z ludźmi

- posiadających zdolności negocjacyjne

- zaangażowanych w pracę

- posiadających optymistyczne podejście do życia

- umiejących pracować zespołowo

Zapraszamy do składania CV z odpowiednią klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych i do zobaczenia na rozmowach rekrutacyjnych.

ID: 651167882Zgłoś