2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
HR AAA AUTO
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży samochodów - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego salonu w Lublinie, poszukujemy nowych członków zespołu sprzedaży!

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Dołacz do nas!

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia, stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy.

  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen.

  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu.

  • Jazdy testowe.

  • Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Pracę według grafiku w systemie zmianowym, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu.

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji (u nas nie musisz martwić się o klientów, mamy ich dużo ;).

  • Szkolenia pod okiem doświadczonych specjalistów.

  • Otwartą, przyjazną atmosfere w młodym i dynamicznym zespole.

  • Realne szanse na awans na stanowisko kierownicze.

  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu).

  • Pakiet medyczny i kartę Multisport.

Nasze wymagania:

  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych.

  • Zaangażowania, wysokiej kreatywność oraz motywacji w osiąganiu celów.

  • Wysokiego poziomu obsługi klienta.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.

  • Gotowości do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej.

  • Wykształcenia min. średniego.

  • Doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut).

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 677514915