1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Wrocław
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Stare Miasto
Dodane 05 sierpnia 2021

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych - Wrocław

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

Opis

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

Jeśli:

• lubisz współpracę z Klientami

• chcesz im oferować najwyższej jakości produkty

• jesteś samodzielny, przebojowy i optymistycznie nastawiony do życia

• łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi

• marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadał znajomym

• chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe, bo tak jak my, zawsze mierzysz wyżej

a do tego:

• jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać

• umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby Klienta

• masz już doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w bankowości)

• jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

nasz Bank będzie idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Twoje zadania:

• aktywne pozyskiwanie Klientów w nowoczesnym punkcie w galerii handlowej

• oferowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klientów Banku

• realizacja celów sprzedażowych powiązana z atrakcyjnymi bonusami

• kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na początek okres próbny 3 miesiące)
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Ubezpieczenie grupowe, chroniące w kryzysowych sytuacjach Ciebie i Twoich bliskich
  • Pracę w przyjaznych warunkach, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem i produktami bankowymi
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym olx/DS/Wrocław poprzez formularz na stronie: www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy#2085

W CV prosimy zawrzeć poniższą treść zgody:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody(małpa)bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 651172478