1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie hotelem - Góra Kalwaria
Dodane 19 września 2021

Hotel Koszary zatrudni Specjalistę ds. Sprzedaży i realizacji imprez

  • 4 000 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Góra Kalwaria, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Położony 30 min od Warszawy industrialny Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii, należący do prężnie rozwijającej się Kolekcji Hoteli Arche, poszukuje do swojego Zespołu osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży oraz realizacji imprez. Umowa B2B lub umowa o pracę.

Oferujemy:

- podstawę wynagrodzenia oraz prowizję od sprzedaży i realizacji imprez,

- możliwość rozwoju w obszarze kreatywnych konceptów,

- 50 % rabat na pobyty w Hotelach z Kolekcji Arche,

- bezpłatny obiad pracowniczy,

Oczekujemy:

- kilkuletniego doświadczenia w obszarze sprzedaży konferencji, imprez okolicznościowych w hotelu na samodzielnym stanowisku sprzedażowym/realizacyjnym - WYMÓG KONIECZNY,

- umiejętności sprzedażowych,

- pomysłowości w tworzeniu ofert,

Obowiązki:

- sprzedaż aktywna usług hotelowych i programów autorskich,

- przygotowywanie ofert,

- realizacja imprez okolicznościowych, bankietów, konferencji,

- ścisła współpraca z managerem marketingu i managerem sprzedaży,

- raportowanie wyników do Dyrektor Hotelu,

Prosimy o załączenie cv.

ID: 687019365

Koszary Arche Hotel

Na OLX od kwiecień 2018

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?