Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Specjalista ds. obsługi
  5. Specjalista ds. obsługi - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi - Jelenia Góra
  7. Specjalista ds. obsługi - Centrum
Dodane Dzisiaj o 01:01

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem niemieckim

  • 3 500 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jelenia Góra, Dolnośląskie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Samochód służbowy: nie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Zakres obowiązków.

Analizowanie zmian zachodzących na rynku oraz obserwowanie działań konkurencji.

Dbałość o zachowanie konkurencyjnej pozycji produktów na rynku.

Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację (min. B2)

Profesjonalna obsługa Klientów niemieckojęzycznych.

Wsparcie telefoniczne użytkowników w obszarze infrastruktury IT (komputery, sieć, telefony)

Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów.

Znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego,

ID: 707515314

Compan

Na OLX od lipiec 2011

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?