1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Koszalin
Dodane 04 maja 2021

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta | City Apartments Koszalin

  • 3 400 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

Opis

City Apartments ® - firma zajmująca się wynajmem luksusowych apartamentów na terenie Koszalina i Mielna, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

(miejsce pracy: Koszalin - centrum)

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż usług hotelowych
  • podejmowanie działań mających na celu zwiększanie wolumenu sprzedaży
  • nastawienie na skuteczną realizację celów i silna orientacja na wynik
  • przygotowywanie ofert pobytowych
  • przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji
  • dbałość o wysoki standard obsługi
  • obsługa Gości

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w dziale handlowym w hotelu będzie dużym atutem
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • uczciwość, dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność, punktualność

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywacyjny system premiowy
  • szkolenia wprowadzające z zakresu obsługi oprogramowania hotelowego
  • możliwość rozwoju
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy

Jeśli czujesz, że jesteś właściwym kandydatem i chcesz podjąć się ciekawych wyzwań, prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez M.KOKOT Trading z siedzibą w Koszalinie, ul. Bogusława II 47 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

User avatar

City Apartments

Na OLX od kwiecień 2013

xxx xxx xxx

ID: 526386669Zgłoś