2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta biznesowego

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieRekrutacja online

Logitarius, jest dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie transportu i spedycji. Obsługujemy zarówno rynek krajowy jak i międzynarodowy. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki wypracowanej kulturze współpracy i partnerstwa w naszym zespole oraz stosowanym nowoczesnym rozwiązaniom mamy duży potencjał elastycznego dopasowania rozwiązań do potrzeb naszych Klientów.

Poszukujemy

Poszukujemy osób chcących dobrze zarabiać, a w szkoleniu do tego potrzebnym, pomożemy my.

Podejmiemy współprace z osobami z doświadczeniem w sprzedaży oraz w obsłudze klienta.

Zapraszamy do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży;

  • Lubisz prowadzić rozmowy i nawiązywać relację z klientem;

  • Swobodnie komunikujesz się mailowo;

  • Swobodnie korzystasz z komputera etc.

  • Jesteś osobą wielozadaniową i umiesz efektywnie zarządzać własnym czasem;

  • Chcesz się rozwijać z sprzedaży i obsłudze klienta;

Zakres obowiązków :

  • Budowanie bazy klientów za pomocą różnych kanałów

  • Badanie potencjału i potrzeb klientów;

  • Sprzedaż usług firmy

  • Dbanie o realizację celów jakościowych i ilościowych;

  • Nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami;

Oferujemy :

  • Zatrudnienie ( umowa o prace , b2b, zlecenie )

  • Praca w miłej atmosferze

  • Młody, ambitny zespół

  • Możliwośc rozwoju w strukturach firmy

  • Bardzo wysokie prowizje od sprzedaży

  • Karta multisport

  • Szkolenia

Zapraszamy również osoby bez doświadczenia w sprzedaży ale znające języki obce.

Zapraszamy do zespołu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 773025430