2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Warmińsko-mazurskie
  6. Marketing - Olecko
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olecko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Producent systemów aluminiowych zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy Olecko

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych oraz dystrybucyjnych,

-zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,

-prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,

-planowanie działań sprzedażowych (spotkania, telefony, prezentacje)

-tworzenie materiałów marketingowych (oferty handlowe, filmy, broszury, kampanie marketingowe, social media, www, etc)

- obsługa podstawowych programów biurowych (MS Office, Google Apps, etc.)

- kierowanie pojazdem służbowym (kat. B)

Oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w stabilnej i uczciwej firmie z dwudziestoletnim doświadczeniem

- umowę o pracę na czas nieokreślony,

- szkolenia branżowe,

- miłą i przyjazną atmosferę,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- atrakcyjne wynagrodzenie + wypracowane prowizje

- zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonania pracy (samochód, laptop, telefon)

Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Olecko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olecko
ID: 724465476