1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Stanowiska asystenckie
  5. Stanowiska asystenckie - Mazowieckie
  6. Stanowiska asystenckie - Warszawa
  7. Stanowiska asystenckie - Śródmieście

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 20 kwietnia 2021

Specjalista ds. sprzedaży

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jako specjalista ds. sprzedaży w Enel-Med będziesz podejmować pierwszy kontakt z klientem biznesowym w celu zainicjowania rozmowy handlowej.

Główne zadania:

  • inicjowanie kontaktu z klientami B2B poprzez kontakt telefoniczny i mailowy,
  • identyfikacja osób decyzyjnych po stronie klienta,
  • badanie potrzeb klienta,
  • prezentowanie oferty opieki medycznej,
  • umawianie spotkań handlowych,
  • bieżące uzupełnianie i aktualizowanie danych w CRM
  • realizacja założonych wskaźników.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • masz doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu i obsłudze klienta B2B,
  • masz doświadczenie w wykonywaniu zimnych telefonów,
  • możesz pochwalić się wysoką efektywnością swoich działań,
  • jesteś silnie zorientowany na cel,
  • organizacja, dokładność i profesjonalizm to cechy, z którymi się identyfikujesz.

EnelMed

Na OLX od lipiec 2013
ID: 668416679Zgłoś