Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Kędzierzyn-Koźle
  6. Budowa / remonty - Blachownia Śląska
Dodane 18 stycznia 2023

specjalista ds.spawalnictwa ZAK Kędzierzyn-Koźle

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Obowiązki

  • kontrola zgodności wykonanych robót z dokumentacją projektową,

  • bieżąca kontrola jakości wyrobów,

  • analiza wyników kontroli i badań, podejmowanie działań w przypadku zidentyfikowania niezgodności,

  • prowadzenie zapisów problemów jakościowych i niezgodności na poszczególnych etapach produkcji oraz udział w ich rozwiązywaniu,

  • zarządzanie reklamacjami,

  • udział w opracowaniu zasad kontroli jakości w procesie produkcji,

  • wsparcie produkcji w obszarze doskonalenia jakości wyrobów,

  • sporządzanie i kompletowanie odpowiednich dokumentów po wykonanych odbiorach jakościowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, specjalizacja w zakresie jakości lub kierunki techniczne,

  • wskazane uprawnienia VT2, PT2 lub MT2,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność, a także umiejętność analizy,

  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w firmie należącej do Grupy Kapitałowej Polimex,

  • pracę na podstawie umowy o pracę/współpracę B2B (Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. w Kędzierzyn Koźle)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • świadczenia w ramach ZFŚS, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, PPK.

O nas

"ENERGOMONTAŻ-PÓŁNOC-BEŁCHATÓW" S.A.  należy do grupy dużych przedsiębiorstw budowlano-montażowych, specjalizujących się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych, urządzeń energetycznych oraz kompleksowym wykonawstwie obiektów przemysłowych.

ID: 797520880

Energomontaż-Północ-Bełchatów S.A.

Member Since lipiec 2016
Ostatnio online w dniu 26 stycznia 2023

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?