Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Praga-Północ
Błażej
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. social media i marketingu

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Sophie Thao

Sophie Thao to marka jubilerska obecna na polskim rynku od ponad 12 lat. Pracujemy przede wszystkim z biżuterią srebrną oraz złotą. Sprzedaż prowadzimy na rynkach hurtowym (B2B) oraz detalicznym (B2C – punkty sprzedaży w Warszawie oraz e-commerce). Jesteśmy od wielu lat obecni na wszystkich najważniejszych branżowych imprezach targowych w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie:

1)    prowadzenie profili w social media (facebook, instagram) w oparciu o tworzony przez siebie kontent (z naciskiem na kontent filmowy)

2)    prowadzenie na WhatsApp komunikacji do społeczności Klientów hurtowych (B2B)

3)    robienie zdjęć packshotowych do sklepu internetowego

4)    prowadzenie intensywnej polityki promocyjnej w kanale B2C

5)    dbanie o szatę graficzną sklepu internetowego

6)    organizacja i realizacja sesji zdjęciowych

7)    rekrutacja i współpraca z Ambasadorkami marki

8)    współpraca z podwykonawcą prowadzącym działania reklamowe (GoogleAds)

9)    podążanie za aktualnymi trendami w branży jubilerskiej

Oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz samodzielności i zaradności

- Umiejętności posługiwania się programami graficznymi (tworzenie grafik, podstawowa obróbka zdjęć)

- Umiejętności obróbki materiału filmowego (montaż wideo)

- Umiejętności pracy z Meta Business Suite (również w zakresie Menadżera Reklam)

- Doświadczenie w pracy z biżuterią będzie dodatkowym atutem

- Zainteresowania branżą modową i aktualnymi trendami

- Umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną

- Dbałości o estetykę

Oferujemy:

·       Możliwość pracy w przyjaznym środowisku z pięknymi produktami

·       Samodzielne stanowisko z dużym zakresem swobody raportujące bezpośrednio do właściciela firmy

·       Możliwość realnego wpływania na życie i funkcjonowanie firmy, rozwijania i realizowania nowych projektów

·       Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Pracujemy tylko stacjonarnie, biuro mieści się w Parku Skaryszewskim.

Lokalizacja

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 911015624

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?