2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Radom
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. Social Media

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

• współpraca przy tworzeniu i wdrożeniu strategii marki w mediach społecznościowych

• zarządzanie fanpage-ami, profilami w różnych kanałach mediów społecznościowych

• podejmowanie inicjatyw i projektów związanych z w/w obszarem

• pielęgnowanie i tworzenie zaangażowanej społeczności użytkowników

• bieżący monitoring, raportowanie aktywności na zarządzanych profilach i konkurencji;

Wymagania

• poczucie odpowiedzialności za wizerunek marki, cele biznesowe oraz prowadzone działania;

• doskonała organizacja pracy i proaktywna postawa

• samodzielność we współpracy z partnerami, agencjami oraz ambasadorami

• kreatywność, pasja oraz chęć wyszukiwania nowych rozwiązań w mediach społecznościowych

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• znajomość narzędzi analitycznych i reklamowych poparta przykładami będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 530800816