Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szczecin
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Centrum
Dodane 24 stycznia 2022

Specjalista ds. sanityzacji Szczecin

  • 5 000 - 5 100 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

Opis

SPECJALISTA DS. SANITYZACJI

Miejsce pracy: Szczecin / województwo zachodnio-pomorskie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub gotowość do nabycia uprawnień
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Energia i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem i innymi Pracownikami

Zadania na stanowisku:

  • Realizacja serwisu technicznego urządzeń dozujących wodę
  • Czyszczenie/sanityzacja urządzeń dozujących wodę
  • Realizacja dostaw wody i produktów z oferty Eden do Klientów
  • Obsługa i bezpośredni kontakt z Klientem
Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 729055418
User avatar

Eden Springs

Na OLX od maj 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?