1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Lubuskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Zielona Góra

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 07 czerwca 2021

Specjalista ds. rozwoju sieci sklepów firmowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zielona Góra, Lubuskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Główne zadania:

  • Osiąganie założonych dla podległego regionu celów sprzedażowych
  • Zarządzaniu wskaźnikami KPI
  • Praca nad prawidłową ekspozycją towaru na półkach .
  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem podległych sklepów zgodnie ze standardami firmy
  • - Wdrażanie krótko- i długoterminowej strategii w zakresie rozwoju sieci i sprzedaży
  • Wspieranie podległych pracowników sklepów w identyfikowaniu nowych możliwości sprzedażowych oraz osiąganiu i realizacji wyznaczonych celów
  • Dzieleniu się dobrymi praktykami w zapewnianiu wysokiej jakości obsługi klienta
  • Monitorowanie działań konkurencji w podległym regionie
  • Rekrutowanie i właściwe diagnozowanie potrzeb szkoleniowo-rozwojowych podległego zespołu

Wymagania :

  • Wykształcenie minimum. średnie
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem rozproszoną siecią sprzedaży (sklepy, przedstawiciele, punkty partnerskie itp.)
  • Zdolność do analitycznego myślenia
  • Doskonałą znajomość odczytywania wskaźników sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu zmotywowanego zespołu, nastawionego na osiąganie założonych celów
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy mobilnej

Oferujemy:

  • pracę w Polskiej sieci sklepów cukierniczych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • wszystkie narzędzia do pracy
  • bezpłatne szkolenie stanowiskowe przygotowujące do podjęcia pracy
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Bagietka

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 671002362