Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Legionowo
Dodane 07 stycznia 2022

Specjalista ds. rozrachunków i controlingu

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Legionowo, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy zespołem zakładów opieki zdrowotnej, wszystkie nasze placówki zlokalizowane są na terenie Legionowa (dogodny dojazd z Warszawy samochodem jak również Warszawską szybką koleją miejską - SKM - przeciwny kierunek dojazdu do większości osób dojeżdżających do pracy).

Udzielamy świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki długoterminowej (świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze), rehabilitacji leczniczej oraz Hospicjum – w ramach oddziałów stacjonarnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. rozrachunków i controllingu.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie rozrachunków należności Pacjentów poprzez:

  • Przygotowywanie Umów do podpisu z Pacjentami/Rodzinami Pacjentów korzystających z usług komercyjnych oraz zawieranie ww. umów
  • Przyjmowanie i ewidencjonowanie płatności za pobyty, koszty dodatkowe, dodatkową rehabilitację
  • Ewidencja i fiskalizacja przyjętych płatności
  • Wystawianie Faktur sprzedażowych
  • Monitowanie zaległych płatności

Współpraca z księgowością:

  • Fiskalizacja przelewów
  • Kompletowanie dokumentów księgowych zgodnie z wyciągami bankowymi
  • Tworzenie not korygujących, zmniejszenia/zwiększenia FV

Kontroling finansowy:

  • Ewidencja dokumentów sprzedażowych oraz kosztowych zgodnie z wyciągami bankowymi
  • Cross-checking zaksięgowanych pozycji sprzedażowych oraz kosztowych
  • Tworzenie okresowych raportów zawierających kategorie kosztowe oraz przychodowe

Kogo szukamy?

Jeżeli posiadasz:

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości i/lub finansach
  • Umiejętność rozmowy z klientem, asertywność
  • Biegłą znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Biegłą znajomość programu Excel oraz Word - niezbędne umiejętności do realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Jeżeli posiadasz powyższe umiejętności, kwalifikacje, cechy osobowości i kulturę pracy z przyjemnością zapraszamy do złożenia aplikacji w celu umówienia się na spotkanie.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 22 letnim stażem.

Umowa o prace lub umowa b2b.

Szukamy aktywnych osób nastawianych na rozwój – dokładnie takich jak my!

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 728310490

Rafał

Na OLX od marzec 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?