Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 25 listopada 2021

Specjalista ds. rozliczeń produkcji

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i kontrola danych z bieżących raportów produkcyjnych do systemu rozliczeniowego
  • Rozliczanie miesiąca: kontrola poprawności wprowadzenia danych oraz analiza wyników
  • Rozliczanie zleceń: okresowa analiza danych w SAP dla poszczególnych obszarów produkcyjnych
  • Wyjaśnianie odchyleń od norm dla zleceń produkcyjnych
  • Prowadzenie inwentaryzacji– spis z natury i porównanie z danymi w systemie
  • Zamawianie surowców z magazynu i zlecanie odbioru wyrobu gotowego na magazyn
  • Przygotowywanie i naklejanie etykiet logistycznych

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (pracujemy w SAP)
  • dokładność, skrupulatność, zdolność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć do pracy w środowisku produkcyjnym
  • atutem będzie doświadczenie w zakresie rozliczeń, raportowaniu, analizie danych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Ecowipes EWS w pełnym wymiarze godzin
  • wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika
  • szansę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • przyjazne warunki pracy w strefie produkcyjnej, koleżeńska atmosfera i wysokie standardy pracy
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 687365347