1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Sokołów Podlaski
Dodane 15 czerwca 2021

Specjalista ds. Rozliczeń Handlu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sokołów Podlaski, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

„SOKOŁÓW” S.A. – lider branży mięsnej

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń Handlu

 Nr ref. 46/SDR/2021

Komórka organizacyjna: Dział Windykacji i Rozliczeń Handlowych

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Twój zakres obowiązków:

  • wprowadzanie nowych klientów do systemów informatycznych i przypisywanie im warunków handlowych zgodnie z umowami handlowymi
  • rozliczanie bonusów i rabatów retrospektywnych dla odbiorców
  • prowadzenie bieżącej kontroli nad zgodnością faktycznych warunków handlowych zapisanych w umowach handlowych z warunkami zamieszczonymi w systemie sprzedażowym
  • kontrola pod względem merytorycznym umów handlowych i załączników
  • weryfikacja kontrahenta pod względem ubezpieczenia należności handlowych
  • kontakt z siłami handlowymi

Nasze wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa pakietu MS Office
  • chęć nauki i rozwoju
  • ogólna znajomość ubezpieczeń należności handlowych
  • znajomość zasad poprawności podpisywania umów handlowych

 To oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także udział w realizacji ciekawych projektów
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Sokołów SA

Na OLX od czerwiec 2016
ID: 681220107Report this ad