Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Lubuskie
  6. Administracja - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 17 września 2021

Specjalista ds. rozliczeń handlowych oraz administracji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach.

Obecnie poszukujemy Pracownika stanowisko Specjalista ds. sekretariatu .

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie umów oraz pism,
  • wystawianie dokumentów księgowych,
  • koordynacja i archiwizacja dokumentów firmowych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i urzędami,
  • wsparcie administracyjne firmy, związane z codziennym funkcjonowaniem
  • przyjmowani i łączenie rozmów telefonicznych

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności kreatywnego myślenia,
  • skrupulatności i dokładności,
  • samodzielności w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacja pracy.

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające,
  • pracę w zespole ludzi z pasją, którzy zawsze myślą pozytywnie i są nastawieni na współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej Medicover i dofinansowania do karty Multisport oraz wiele innych benefitów
ID: 585684421
User avatar

Kinga

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?