Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Zachodniopomorskie
  6. Rekrutacja - Koszalin
Dodane 30 czerwca 2022

Specjalista ds. rekrutacji, Espersen Poland

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

Opis

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, zorganizowanej przestrzeni do Własnego rozwoju?

  • Chcesz poznać ciekawych ludzi?
  • Zrób pierwszy krok.
  • Przyjdź do nas.
  • Jesteśmy największym Pracodawcą w regionie.
  • Wiemy czego potrzebują nasi pracownicy.
  • Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią? Z nami możesz więcej.

Co chcemy Ci zaoferować:

  • dobrą atmosferę w pracy, opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności;
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i konkurencyjne warunki współpracy;
  • prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych;
  • okazję do rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji;
  • atrakcyjny pakiet szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb;
  • uczestnictwo w całym procesie rozwiązywania problemów i analizy zastosowanych rozwiązań.

Aktualnie szukamy:

Specjalisty ds. Rekrutacji

Twoje główne zadania:

• prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego szczebla;

• aktywne wyszukiwanie kandydatów;

• przygotowywanie i publikacja ogłoszeń w mediach społecznościowych i portalach ogłoszeniowych;

• dbanie o Candidate Experience w trakcie całego procesu rekrutacyjnego;

• wspieranie działań z zakresu Employer Branding;

• ciągła współpraca z innymi działami;

• raportowanie o postępach w realizacji procesów rekrutacyjnych;

• wsparcie w bieżących zadaniach działu HR;

• współpraca z uczelniami i szkołami w zakresie pozyskiwania talentów, przyszłych Kandydatów;

• prowadzenie platformy rekrutacyjnej;

• organizacja onboardingu nowozatrudnionych Pracowników.

Ważne, abyś posiadał(a):

• minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych;

• bardzo dobrą znajomość języka angielskiego;

• znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych;

• umiejętność prowadzenia trudnych rozmów;

• umiejętność organizacji własnego czasu pracy;

• samodzielność i odpowiedzialność;

• książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;

• znajomość zagadnień związanych z Prawem Pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 755723375