Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Zachodniopomorskie
  6. Rekrutacja - Szczecin
  7. Rekrutacja - Centrum
Dodane 25 listopada 2021

Specjalista ds. rekrutacji cudzoziemców

  • 3 800 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Cześć!

Jeśli czytasz to ogłoszenie - występuje duże prawdopodobieństwo, że pasjonuje Cię branża HR. W pierwszej kolejności musisz wiedzieć, że jesteśmy EuroLink Group - Nie jedyną, ale wyjątkową komórką w Polsce; Startupem realizującym projekty dla największych Firm zlokalizowanych na terenie całej Polski. Szukamy energicznych i utalentowanych osób, które chciałyby się rozwijać z nami i zdobyć nowe doświadczenie.

Zakres obowiązków

  • Rekrutacja cudzoziemców w charakterze pracowników tymczasowych do prac fizycznych,
  • Współpraca i kontakt z klientami B2B,
  • Ocena możliwości podjęcia pracy w Polsce,
  • Tworzenie ofert pracy,
  • Wsparcie kandydatów na wszystkich etapach rekrutacji, a także po zatrudnieniu,
  • Ścisła współpraca z działem legalizacji, handlowym oraz kadr i płac wewnątrz naszej firmy,
  • Wsparcie pracowników w relacjach Klient-Pracownik.

Oczekiwania

  • Biegła znajomość j.rosyjskiego/ukraińskiego i dobra znajomość j.polskiego;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane);
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy w młodym zespole :)
  • Co najmniej półroczne doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku.

Oferta

  • Wynagrodzenie sięgające 5000 brutto
  • Wynagrodzenie wzbogacone o atrakcyjny kwartalny system premiowy
  • Liczne szkolenia stanowiskowe
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Szczecina (blisko C.H Galaxy)
  • Pracę w świetnej atmosferze, pomocnym i zgranym zespole
  • Szkolenia oraz mentorskie wsparcie doświadczonych konsultantów
  • Kawę, herbatę i inne narzędzia niezbędne do pracy:)

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz, wyślij CV.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Agencja zatrudnienia EUROLINK GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 23558

ID: 705793621
User avatar

Edwin

Na OLX od grudzień 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?