Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Grunwald
Dodane 14 września 2022

Specjalista ds. rekrutacji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Cześć!

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi pracodawcami. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, pomagamy również firmom poszukującym pracowników tymczasowych. Aktualnie poszukujemy nowej osoby do naszego działu na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań (Grunwald)

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń
  • analiza i selekcja CV
  • aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów m.in. poprzez direct search
  • umawianie spotkań i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • przygotowywanie rekomendacji kandydatur dla klientów
  • bieżący kontakt z klientem podczas całego procesu rekrutacyjnego

Nasze wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych i umiejętność odpowiedniego dopasowania ich do danego procesu
  • umiejętność docierania do pasywnych kandydatów oraz doświadczenie w poszukiwaniu talentów poprzez LinkedIn
  • umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim
  • mocno rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność oraz otwartość na relacje z innymi ludźmi
  • chęć do podejmowania nowych wyzwań i prowadzenia każdego procesu rekrutacji
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UoP
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (08:00-16:00)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość realizowania i wdrażania w życie własnych pomysłów
  • dużą samodzielność i zaufanie – dzięki temu możesz spędzić czas na efektywnym działaniu, a nie na tworzeniu raportów
  • udział w wydarzeniach integracyjnych i kulturalnych (wypady do kina, teatru, na spływy kajakowe)
  • jeśli cenisz komfort i estetykę, mile zaskoczy Cię nasze biuro

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID: 772869251

APV.EU

Member Since lipiec 2020
Ostatnio online dziś o 13:47
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?