Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mroczeń
Dodane 08 sierpnia 2022

Specjalista ds. Reklamacji

  • 4 120 - 4 830 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mroczeń, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Firma ELTAP z siedzibą w Mroczeniu zatrudni pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKLAMACJI

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wszystkich kanałów komunikacji z klientami w zakresie przyjmowania reklamacji (e-mail; telefon, formularz kontaktowy),
  • Opracowanie dokumentacji reklamacyjnej w formie elektronicznej i papierowej według obowiązujących w firmie procedur,
  • Analiza zebranych danych reklamacyjnych,
  • Informowanie klienta o postępach w rozpatrywaniu reklamacji,
  • Uruchamianie wewnętrznych procedur postępowania w zakresie załatwiania uznanych reklamacji,
  • Monitorowanie terminów i poprawności realizacji działań przez inne działy firmy w ramach załatwiania danej reklamacji,
  • Ustalanie z klientami sposobów postępowania w zależności od przyjętego sposobu załatwiania reklamacji,
  • Prowadzenie dokumentacji obsługiwanych reklamacji w formie i według procedur obowiązujących w firmie,
  • Archiwizowanie i okresowe porządkowanie dokumentacji reklamacji,
  • Sporządzania dla przełożonego okresowych raportów związanych z reklamacji w formie i zakresie obowiązującym w firmie,
  • Okresowe przeglądanie aktualności, tworzenie i modyfikowanie procedur reklamacyjnych zgodnie z obowiązującym prawem i standardami firmy,
  • Bieżące przekazywanie innymi działom informacji potrzebnych do sprawnej obsługi reklamacji

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość branży mebli tapicerowanych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełen etat,
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w zespole młodych ambitnych ludzi,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Miejsce pracy:

ELTAP Sp. z o.o. Sp. k.

Mroczeń 203, 63-604 Baranów

www.eltap.pl/

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 691978309