1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Śląskie
  5. Logistyka i zakupy - Katowice
  6. Logistyka i zakupy - Szopienice-Burowiec
Dodane 11 maja 2021

Specjalista ds. Planowania Materiałowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla jednego z naszych Klientów mających swoją siedzibę w Katowicach poszukujemy (Młodszego) Specjalisty ds. Planowania Materiałowego!

Zakres obowiązków: monitorowanie poziomu surowców, zarządzanie prognozami zapotrzebowania materiałowego, koordynacja transportu z zespołem logistyki, przygotowywanie raportów dot. stanów magazynowych, współpraca z dostawcami w zakresie dostępności materiałów, współpraca z działem planistów produkcji

Wymagania: 6-12 miesięczne doświadczenie w obszarze planowania materiałów, dobra znajomość Excela, język angielski min. B2. Znajomość oprogramowania SAP dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje: praca (obecnie zdalna) od zaraz w międzynarodowym środowisku z dużymi możliwościami rozwoju!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Arkadiusz

Na OLX od październik 2016
ID: 675761429Zgłoś