Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Piaseczno
Dodane 11 października 2021

Pracownik ds. rekrutacji i administracji Piaseczno

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Piaseczno, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Firma S.B.E. Polska sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy należąca do francuskiej grupy będącej liderem usług serwisowych sprzętu elektronicznego wiodących producentów na rynku europejskim poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACJI

(miejsce pracy – Piaseczno k/Warszawy)

Zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych: zamieszczanie ogłoszeń, selekcja CV, umawianie kandydatów
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • organizacja szkoleń BHP
  • współpraca z firmą outsourcingową w zakresie obsługi kadrowo-płacowej (zbieranie i przesyłanie danych)
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • wsparcie kierownictwa w innych bieżących zadaniach administracyjnych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

•      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z ponad 20-letnim stażem

•      Pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze etatu

•      Dofinansowanie do Karty Mulitsport

•      Dofinansowanie urlopu (wczasy pod gruszą)

•      Prywatne ubezpieczenie medyczne

•      Przyjazne otoczenie i miła atmosfera pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest S.B.E. Polska sp. z o.o., wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000171249, NIP: 123-08-79-545, z siedzibą w Piasecznie, 05-500, ul. Puławska 34 (dalej zwana Administratorem). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą) wyłącznie w celu rekrutacji prowadzanej przez Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.

ID: 700668998

S.B.E. Polska sp. z o.o.

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?