1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Wielkopolskie
  5. Logistyka i zakupy - Poznań
  6. Logistyka i zakupy - Stare Miasto
Dodane March 01, 2021

Specjalista ds. optymalizacji opakowań

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

Opis

Główne zadania:

  • Optymalizacja wymiarów kartonów przeznaczonych do transportu i liczby palet,
  • Optymalizacja opakowań produktów i redukcja materiałów,
  • Przygotowanie analiz i raportów,
  • Wyszukiwanie możliwych oszczędności,
  • Prezentowanie wyników analiz i proponowanie zmian,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie o profilu technicznym,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (B2, C1),
  • Umiejętność obsługi Pakietu Office ( Excel, Word),
  • Doświadczenie w obsłudze programu do optymalizacji opakowań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę,
  • Pakiet Benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Pracę w systemie Home Office,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisk

ID: 657010289Zgłoś