2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Dietetyka - Toruń
Dodane 16 maja 2024

Specjalista Ds. Odżywiania I Suplementacji

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oczekujemy:

– komunikatywności i operatywności

– uczciwości i zaangażowania

– chęci do pracy

– miłej aparycji i nienagannej dykcji

– umiejętności pracy w zespole

– pozytywnego nastawienia do życia

– nienagannych manier

– WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE LUB W TRAKCIE

– mile widziane doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę partnerską

– praca dodatkowa lub w pełnym wymiarze

– elastyczny grafik, dopasowany do Twoich zajęć lub innej pracy

– miłą atmosferę w pracy

– wysokie wynagrodzenie za Twoją dobrą pracę

– premie dla najlepszych

– niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

– szkolenie przed rozpoczęciem pracy, prowadzone przez Profesjonalnego Trenera zakończone CERTYFIKATEM

– możliwość otwarcia własnej placówki partnerskiej dla najlepszych

Twoje zadania:

– dbanie o klientów

– doradzanie w doborze odpowiedniego programu odżywiania

– branie udziału w szkoleniach i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,

– utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami

– zdobywanie nowych klientów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres e-mail.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 868819660