1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Wielkopolskie
  6. Magazynier - Komorniki

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 09 kwietnia 2021

Specjalista ds. obsługi systemu WMS

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Komorniki, Wielkopolskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Obecne poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Systemu WMS

Poznań/Komorniki

Zadania:

•Uruchamianie zleceń produkcyjnych

•Nadzór nad prawidłowością działania systemu na poszczególnych procesach

•Tworzenie raportów dla poszczególnych operacji

•Rozwiązywanie podstawowych problemów systemowych

•Opracowywanie i optymalizacja mierników logistycznych

•Udział w inwentaryzacjach

•Zarządzanie dokumentacją magazynową

Oczekiwania:

•Znajomość obsługi komputera, w szczególności Excel

•Znajomość systemu WMS

•Mile widziana znajomość systemu SAP

•Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1

•Zdolności analitycznych

•Gotowość do pracy w systemie zmianowym

•Umiejętność zarządzania własnym czasem

•Doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

•Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

•Możliwości rozwoju oraz udział w szkoleniach

•Szeroki pakiet socjalny (m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, prezenty urodzinowe)

Arvato

Na OLX od sierpień 2016
ID: 665378706Zgłoś