Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Olsztyn
Dodane 23 września 2021

Specjalista ds. obsługi klientów niemieckojęzycznych (Praca Olsztyn)

  • 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Opis

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Mówisz swobodnie w języku niemieckim? Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Olsztyn

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wynagrodzenie: 4000 zł brutto + system premiowy + 1000 zŁ bonusu na start!

Twoje przyszłe zadania:

  • Profesjonalna obsługa w j.niemieckim jednego z naszych kluczowych Klientów z branży AGD,
  • Pierwsza linia wsparcia technicznego i odpowiadanie na zapytania Klientów mailowo i telefonicznie.

Czego poszukujemy?

  • Płynnej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),
  • Chęci rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

Praca zdalna - po stacjonarnym szkoleniu i wdrożeniu pracuj z domu w kapciach, przy gorącej kawie i nie trać czasu w korkach! PONAD 60 % pracowników tego projektu pracuje teraz zdalnie!

Atrakcyjne warunki zatrudnienia - BONUS NA START w wysokości 1000 zł, umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników.

Pakiet benefitów - Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

Rozwój - możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Atmosfera - u nas jest bezcenna!

Zobacz nasze Social Media:

Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland

Instagram - www.instagram.com/transcom.poland

Bądź czujny!

Po złożeniu aplikacji sprawdź maila. Otrzymasz link do testu rekrutacyjnego, wypełnij go, aby móc przejść do kolejnego etapu - najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną online!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 530482674