2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Klęczany
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 650 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klęczany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Maibang Poland Sp. z o.o. zajmuje się głównie sprzedażą internetową oraz hurtową akcesoriów eksploatacyjnych do drukarek. W związku z rozwojem firmy i otwarciem się na nowe rynki zatrudnimy nowego współpracownika.

Wymagania:

·        Sumienność w wykonywaniu zadań,

·        Punktualność,

Zakres obowiązków:

·        Zapewnienie dokładnego i terminowego przetwarzania zamówień,

·        Mailowy kontakt z klientem,

·       Przyjmowanie i analiza zwróconego towaru/reklamacji od klientów

Firma oferuje:

·        Szkolenie i niezbędne narzędzia do pracy,

·        Dojazd z Rzeszowa,

·        Stabilne zatrudnienie,

·        Umowę o pracę,

·        Pracę jednozmianową 5 dni w tygodniu.

Lokalizacja

Klęczany,

Podkarpackie

Podkarpackie, Klęczany
ID: 578618571