1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Małopolskie
  5. Obsługa klienta / call center - Kraków
  6. Obsługa klienta / call center - Podgórze
Dodane March 01, 2021

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Express Car Rental

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dołącz do naszego zespołu w Krakowie już dziś!

Na pewno nas znasz.

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar. W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Kraków, Aleja Powstańców Śląskich 22

Zadania:

- Telefoniczna i mailowa obsługa klientów wypożyczalni Express (obsługa wyłącznie połączeń przychodzących)

- Dbanie o poprawność wprowadzanych danych do systemu

- Udział w organizowanych szkoleniach

- Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w niektóre weekendy,

- Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta lub w call center

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

- Umiejętność obsługi MS Office,

- Dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

- Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę z początkowym wynagrodzeniem od 3500 zł brutto,

- Możliwość pracy zdalnej

- Prywatną opiekę medyczną Lux Med

- Kompleksowe szkolenia wprowadzające

- Możliwość zdobycia doświadczenia w największej polskiej firmie w branży wynajmu samochodów

- Niezbędne narzędzia pracy

- Rewelacyjną atmosferę

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta proszone są o wysłanie swojego CV korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia. Więcej informacji na temat pracodawcy: www.express.pl

ID: 659666988Zgłoś