Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Stare Miasto
Dodane 09 listopada 2021

Specjalista ds.obsługi klienta

  • 5 000 - 5 800 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Firma Apartamenty Turnau poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Zakres obowiązków:

realizacja wszystkich procesów obsługi klienta (kontakt telefoniczny, korespondencja e-mail, obsługa systemu sprzedażowego, kasy fiskalnej)

 budowanie relacji z Klientami oraz dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

 dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

 udzielanie informacji o ofercie

realizacja wyznaczonych planów i celów sprzedażowych

bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów

obsługa recepcji zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Najlepsza kandydatka/najlepszy kandydat to osoba, która:

łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych

posiada doskonałe umiejętności organizacji pracy i czasu

dobrze radzi sobie w sytuacjach stresowych

lubi pracę z dużym zakresem samodzielności

posiada umiejętność szybkiego uczenia się

ma doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

dużą samodzielność w działaniu

stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV przez portal.

Do CV należy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR).

ID: 715767992

Ewa Nowicka

Na OLX od sierpień 2018

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?