1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Pozostałe w Administracja biurowa
  5. Pozostałe w Administracja biurowa - Śląskie
  6. Pozostałe w Administracja biurowa - Gliwice
  7. Pozostałe w Administracja biurowa - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 3:30 PM

Specjalista ds. obsługi inwestycji - marketing

  • 4 500 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gliwice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Ogólnopolska Firma produkcyjno-handlowa o profilu budowlanym, głównie dachowym, poszukuje osoby do działu marketingu.

Zakres obowiązków:

Ofertowanie, sporządzanie kosztorysów i oferto opisowych, obsługa inwestycji stacjonarnie. sporządzanie umów dla wykonawców/inwestorów, prowadzenie dokumentacji związanej z etapami inwestycji oraz współpraca z magazynem.

Kontakt z kontrahentami, obsługa sprzedaży i obsługa po sprzedażowa. Praca jest stacjonarna, w siedzibie firmy przy ul. Sowińskiego w Gliwicach w godz. 8-16 od pon. do piątku.

Wymagania: Zdolności analitycznego i kreatywnego myślenia, komunikatywność, szybkie i precyzyjne działanie, podejmowanie decyzji, umiejętność pracy wielozadaniowej i w zespole.

Warunek konieczny : znajomość pakietu MS Office, znajomość programów kosztorysowych ( mile widziana NORMA ) oraz programu Symfonia.

Prosimy o C.V, list motywacyjny w formie krótkiej prezentacji multimedialnej, ( film ) 2-3 minuty

ID: 651651586Zgłoś

PROOF-TECH Sp. z o. o

Ostatnio online w dniu January 13, 2021

xxx xxx xxx