Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Dolnośląskie
  6. Social media - Szklarska Poręba
Dodane 20 września 2022

Specjalista ds. marketingu i social media w 5* hotelu

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Szklarska Poręba, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Rekrutacja online

Opis

Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments to nowoczesne obiekty, położone w centrum Szklarskiej Poręby. Kompleks dysponuje prawie 150 pokojami oraz 194 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji.

Zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja wszelkiego rodzaju materiałów marketingowo-promocyjnych na potrzeby poszczególnych działów hotelu wg wymagań brandu,
  • Tworzenie komunikacji w social media: planowanie, aktualizacja i tworzenie contentu. Wsparcie w przygotowaniu planów komunikacji w mediach społecznościowych. Koordynacja przygotowania treści (wideo, animacji i grafik statycznych) oraz zapewnienie terminowej publikacji,
  • Zarządzanie stroną www, w tym aktualizacja treści, kreowanie i redagowanie contentu, w tym także wersji językowych. Przygotowywanie materiałów foto-video na potrzeby strony www,
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności komunikacji w mediach społecznościowych oraz aktywności konkurencji wraz z rekomendacjami,
  • Planowanie i realizacja działań marketingowo-promocyjnych hotelu, w tym współpraca z dostawcami i podwykonawcami,
  • Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych i wizerunkowych,
  • Tworzenie prezentacji opisujących projekty marketingowe,
  • Planowanie i koordynacja eventów specjalnych i wydarzeń w hotelu,
  • Realizacja działań zgodnie z założonym budżetem.

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: marketing, komunikacja marketingowa, PR,
  • 2 letnie doświadczenie pracy w dziale marketingu,
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania i realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych,
  • Bardzo dobra umiejętność redagowania tekstów z przeznaczeniem do komunikacji w mediach społecznościowych oraz na stronę www,
  • Znajomość narzędzi marketingowych, w tym content marketing, brand marketing, online marketing,
  • Mile widziane doświadczenie pracy w hotelarstwie 4*/5*,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie,
  • Umiejętność planowania, analitycznego myślenia oraz organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,
  • Kreatywność oraz aktywność w poszukiwaniu inspiracji i tematów na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
  • Stacjonarną pracę w Szklarskiej Porębie z możliwością zakwaterowania na terenie obiektu,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu,
  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
  • Zniżki do 50 % na zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris,
  • Zniżki do 50 % na pobyt w obiektach marki Górskie Resorty,
  • Zniżki do 50 % na korzystanie z części gastronomicznej obiektu.

Benefity

  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Posiłki pracownicze,
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego w trakcie godzin pracy,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Parking dla pracowników,
  • Paczki świąteczne,
  • Świętowanie urodzin,
  • Spotkania integracyjne,
  • Inicjatywy dobroczynne.

Dołącz do naszego #platynowego zespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Silver Mountain Resort Sp. z o.o Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 760122021