1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Marketing
  5. Marketing - Opolskie
  6. Marketing - Jełowa
Dodane 15 września 2021

Specjalista ds. marketingu handlowego - oferta dla Ciebie

  • 4 300 - 4 800 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jełowa, Opolskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Specjalista ds. Marketingu Handlowego

Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

- doświadczenia na stanowisku specjalisty w dziale marketingu, sprzedaży lub ewentualnie obsługi klienta w branży budowlanej,

- biegłej obsługi komputera (MS Office: głównie MS Excel, Internet),

- prawa jazdy kat. B.,

- bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

- umiejętności komunikacyjnych,

- samodzielność w realizacji zadań.

Zakres obowiązków:

- realizacja strategii marketingowej firmy w zakresie trade marketingu,

- zarządzanie materiałami POS,

- współpraca z kontrahentami i agencjami zewnętrznymi,

- współpraca z działami Sprzedaży (rynek PL i eksport) oraz logistyki,

- udział w organizacji targów i eventów,

- prace administracyjne związane z procesowaniem faktur i innych dokumentów związanych z dystrybucją materiałów reklamowych.

Oferujemy:

- możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,

- współpracę na podstawie umowy o pracę,

- pakiet szkoleń wdrożeniowych,

- pakiet socjalny: dodatki urlopowe i świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci,

- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

- Program Poleceń Pracowniczych,

- miłą atmosferę, gdzie razem tworzymy całość, a każdy może być sobą i dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami czy pasjami.

PROWADZIMY TAKŻE REKRUTACJE NA INNE STANOWISKA - SPRAWDŹ SAM!!!

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do wysłania CV przez formularz kontaktowy lub składania dokumentów w siedzibie firmy:

Stegu Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 8

46-024 Jełowa

Jeśli masz pytania zadzwoń, tel. 77 469 84 17, 668 847 022

ID: 698370213
User avatar

Na OLX od kwiecień 2018

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?