Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Żarów
Dodane 28 listopada 2022

specjalista ds marketingu

  • 5 000 - 6 300 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Żarów, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Tworzymy znane i cenione marki w branży dekoracji wnętrz. Jesteśmy producentem wysokiej jakości wyrobów tekstylnych oraz jednym z największych polskim sklepów internetowym na rynku Home & Decor. Pomagamy klientom wyrażać siebie poprzez wnętrza swoich mieszkań, domów i firm. Dzięki naszym produktom powstają przestrzenie, które zachwycają i pozwalają czuć się komfortowo.

Dynamicznie się rozwijamy oraz nieustannie wyznaczmy nowe cele. Dążymy do perfekcji i wciąż sięgamy po więcej, by móc kreować trendy i odpowiadać na potrzeby rynku.

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania w dziedzinie marketingu oraz aranżacji wnętrz, to spróbuj swoich sił w naszej firmie! W naszym zespole czekają na Ciebie ludzie pełni pasji i zaangażowania.

OPIS STANOWISKA:

  • Współorganizacja kampanii marketingowych, komunikacyjnych i sprzedażowych (omnichannel) dla naszych marek na rynku europejskim
  • Współpraca z mediami krajowymi i międzynarodowymi (zakup mediów)
  • Kreowanie działań związanych z budową wizerunku firmy oraz marek własnych
  • Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi – agencje marketingowe, wydawcy, afilianci, redakcje,