Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 19 lutego 2024

specjalista ds. logistyki kolejowej w firmie Beleuroglass Sp. z o.o.

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Zakres obowiązków

·  obsługa transportu kolejowego,

· prowadzenie stanów magazynowych,

· sporządzanie dokumentów WZ oraz awizowanie aut,

· kontakt z zakładem produkcyjnym,

·  koordynacja czynności związanych z transportem kolejowym naszych produktów,

·  kontakt z pracownikami terminali,

·  prowadzenie ewidencji załadowanych wagonów,

Nasze wymagania

·  co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki, spedycji i załadunków - warunek konieczny,

·  mile widziane doświadczenie z transportem kolejowym,

·   znajomość języka rosyjskiego na komunikatywnym poziomie w mowie i piśmie - warunek konieczny,

Oferujemy

-praca w stałych godzinach 8-16

-praca od poniedziałku do piątku

-interesujące wynagrodzenie (atrakcyjna podstawa + system premiowy)

-umowę o prace (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)

-praca w centrum miasta

-możliwość rozwoju

Lokalizacja

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 881166480

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?