1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bieżanów-Prokocim
Dodane 16 czerwca 2021

Specjalista ds. księgowości

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

GREENPOINT S.A to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej. Dziś posiadamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu księgowości w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Księgowości

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie faktur,
  • Wsparcie w rozliczeniach podatkowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz,
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Tworzenie rezerw na niezaksięgowane faktury,
  • Przygotowywanie danych podczas audytów zewnętrznych/wewnętrznych,

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office i programu Optima
  • Analityczny umysł,
  • Dokładność i skrupulatność.

Oferujemy:

•        Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

•        Przyjazną atmosferę w pracy,

•        Możliwość rozwoju, awansu oraz zdobywania nowych doświadczeń,

•        Zniżki na produkty oferowane przez markę.

Greenpoint

Na OLX od styczeń 2018
ID: 682560947