1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Zabrze

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 06 kwietnia 2021

Pracownik administracyjno-biurowy (fakturowanie), Zabrze

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zabrze, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Twoje zadania:

  • aktywny udział w wystawianiu faktur w tym też faktur korygujących,
  • aktywny udział w wystawianiu not obciążeniowych,
  • aktywny udział w wystawianiu not korygujących, oraz innych dokumentów związanych z fakturami sprzedaży
  • sprawdzanie danych wprowadzonych przez Dział Handlowy Spółki,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • kontakt z Klientami Spółki,
  • redagowanie pism do Klientów Spółki oraz Urzędów.

  Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość podstaw rachunkowości,
  • umiejętności  analitycznego myślenia.
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • asertywność
  • obsługa urządzeń biurowych
  • znajomość środowiska MS Office oraz Google

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • rozwój zawodowy
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Na dokumentach aplikacyjnych proszę wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez WC Serwis sp. z o.o. Sp. komandytowa*

ID: 664704438Zgłoś